Метою модуля є підвищення рівня обізнаності педагогічних працівників з питань розуміння та регуляції власного емоційного стану та профілактики «емоційного вигорання».

   Під час навчання педагоги ознайомляться з такими поняттями як «емоційний інтелект» та «емоційна компетентність». Отримають конспект тренінгового заняття за допомогою якого, зможуть відпрацювати навички самопізнання, усвідомлення власного емоційного стану та саморегуляції, зняття емоційної напруги.

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

Програма цього модуля дорівнює 3-м звичайним модулям (тривалість 1-го модуля дорівнює 10 годинам або 0,33 кредиту EKTS), а представлений модуль дорівнює 30 год.,  або 1,00 кредиту EKTS.


Ви познайомитесь з причинами конфліктів через брак контролю над емоціями, розширите знання про зв'язки між емоціями та потребами, отримаєте допомогущодо пошуку способів вираження почуттів, спробуєте почати формувати власну рефлексію, емпатію, педагогічну толерантність. На даний час це важлива тема, яка буде корисною як для педагогів, так і для учнів. Серед необхідних навичок ХХІ століття емоційний інтелект посідає 6-те місце, як зазначено на останньому Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Нова українська школа також приділяє належну увагу емоційному інтелекту серед компетентностей як  педагога, так і випускника школи.

Обсяг навчального часу: 20 годин / 0.66 ECTS

Як розірвати замкнене «коло дорослості»? Як додати у власне життя кольорів натхнення, творчості, захоплення та радості? Ведучі вебінару поділяться з учасниками власним досвідом «щасливого професійного життя», який вони надбали завдяки практикам арт-терапії. Беріть з собою до ноутбуку кольорові олівці, фарби, воскову або масляну крейду, білий папір, серветки. Й головне – дозвольте собі дитяче очікування дива. Ми спробуємо те диво зробити наочним та піднесеним. Хтозна, можливо це буде перший крок до вашої щасливої професійної діяльності.

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

Пропонуємо до вашої уваги модуль, який допоможе вам більше пізнати  загадковий світ емоцій. Ви дізнаєтесь про роль емоцій в нашому житті, зможете краще розуміти свої емоційні стани, познайомитесь з механізмом емоційної саморегуляції (в модулі розглянуто схему емоційної саморегуляції на прикладі моделі запозиченої з китайської медичної філософії «У-Сін»). В цьому модулі ви знайдете цікаві та пізнавальні відео.  Зможете дізнатися більше про вплив емоцій на наш фізичний стан та самопочуття.

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

Цей навчальний  курс підготовлений  з метою розширити знання з психології емоцій та поведінки людини, дати визначення  поняттям емоції, почуття, емоційний інтелект.  Даний модуль розрахований на 20 годин.

Обсяг навчального часу: 20 годин / 0.66 ECTS

Навчальний модуль “Розвиток емоційної сфери дітей дошкільного віку”  спрямований на вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників  щодо  розвитку  емоційної сфери дітей дошкільного віку, причин виникнення та способи попередження емоційних та поведінкових порушень у дітей

Обсяг навчального часу: 20 годин / 0.66 ECTS