Метою модуля є опанування керівниками  системи знань щодо формування власного позитивного іміджу та його значення для успішної діяльності закладу освіти. У процесі роботи над модулем слухачі засвоять знання щодо закономірностей створення та функціонування іміджу навчального закладу та його керівника.

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

Матеріали модуля, Вам допоможуть утвердитися в думці, що робота вихователя-методиста у сучасних умовах це – постійний аналіз та завбачування результату. Задля успішності освітнього процесу пропонуємо ознайомитися з його структурою. А зіставлення традиційних та інноваційних моделей прискорить пошук відправних точок для задоволення професійних потреб педагога. Обирати Вам

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS

Пропонований модуль створений за мотивами праць класиків менеджменту. Обрані нами роботи присвячені розвиткові особистості керівника. Як йому сприяти ефективності своєї професійної діяльності. Які кроки для цього здійснити, які якості та навички розвивати в собі, який стиль поведінки є бажаним, щоб досягти результату. Фактично ми говоримо про поради щодо особистісного та професійного розвитку керівника організації.

Обсяг навчального часу: 10 годин / 0.33 ECTS